13 kwietnia 2024
jeep

Warszawa,Poland-November 2018: New Jeep Grand Cherokee Trackhawk 6.2 V8 717 hp.Presentation of the car against the background of modern architecture

Mieszkasz w Zielonej Górze i planujesz sprzedać samochód? Oszczędź sobie czasu, zrób zdjęcia, sporządź rzetelny opis i odszukaj portal gdzie sprzedawane są samochody używane, np. samochody.pl. Owszem sprzedać samochód możesz przez ogłoszenie w prasie, wystawić w komisie,  czy odsprzedać dealerowi przy zakupie nowego. Jednak każda z tych form ma swoje dobre i złe strony. Auta używane dzisiaj kupuje spora część osób i aby skutecznie sprzedać trzeba dobrze umieścić ogłoszenie.

Zadbaj też o dobry sposób prezentacji, sprawdź do kiedy masz ważny przegląd i OC i możesz wystawiać ogłoszenie z lokalizacją pojazdu w Zielonej Górze. Takie ustawienie ogłoszenia zapewni Ci dobry odbiór, potencjalny kupiec będzie wiedział, że ma niedaleko, aby móc sprawdzić jak faktycznie wygląda samochód.

Plusem ogłoszeń motoryzacyjnych na portalu samochody.pl jest niska cena za ich wystawianie. Często dzięki temu auta są prezentowane w naprawdę sporej ilości, ponieważ koszty nie są tak wysokie jak w innym przypadku.

Auta możesz przeglądać po lokalizacji tak jak i umieszczać ogłoszenia z nimi. Ten sposób prezentacji jest wygodny dla obu stron. Kupujący wie, że niedaleko od swojego miejsca pobytu jest samochód do sprzedania, a sprzedawca z kolei może być pewien, że ktoś kto aktualnie przegląda ogłoszenie być może niedługo zadzwoni umówić się na jazdę próbną.

Jako ogłoszeniodawca pamiętaj przy wystawianiu ogłoszenia, by oprócz miasta Zielona Góra umieścić poza lokalizacją istotną specyfikację samochodu tj. informacje o silniku, wyposażeniu. Nie zapomnij o dobrej jakości zdjęciach, bo kiepskie zdjęcia nie sprzedadzą samochodu. Wtedy będziesz oglądał jak inne pojazdy znikają z ogłoszeń, a Twój nadal nie jest sprzedany.

Dobrym sposobem na rozeznanie rynku jest sprawdzenie cen w niedalekiej odległości. Warto przekalkulować, czy nie możesz przypadkiem podnieść ceny, bo np. kolejny podobny samochód jest w odległym mieście.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *